Nánási út 53.

HAJÓBÉRLÉS:

62. Nemzetközi Duna-túra (TID) 2017.
A bolgár Duna
2017. augusztus 11. -augusztus 27.

Egyesületünk 2017-ben is csatlakozik a Duna-túra nemzetközi csapatához. Ezúttal az éves kiemelt szakasz a bolgár Duna, Novo Selo - Silistra.
2017. augusztus 11-én szombaton délután a római-parti vízi telepről indulunk - létszámtól függő méretű - autóbusszal és a hajókkal.
Augusztus 13-án hajóba szállunk és a elindulunk a nagy vízen. A kísérő autó mindig a következő táborhelyen vár bennünket.
Táborhelyek: Novo Selo - Vidin - (pihenőnap) - Lom - Kozloduy - Ostrov - Baykal - Cherkovitsa - Svishtov - Ruse - (pihenőnap) - Ryahovo - Tutrakan - Vetren - Silistra
A túrán két pihenő nap lesz.
Vacsorát egy-két kivétellel minden este kapunk a házigazdáktól. A túra egyébként önellátó.

Várható költségek: (7-13 fő esetén)
utazás, hajószállítás: Budapest - Novo Selo: 30.000 Ft/fő
Kísérés, csomagszállítás a túrán: 10.000 Ft/fő
Hazautazás, hajószállítás: Silistra - Budapest: 40.000 Ft/fő

Több szolgáltatás igénybe vételével ezek az árak csökkennek!

A magyar csapat szervezésében résztvevő túrázók számára a nevezési díj 10.000 Ft/fő.

Az összeg tartalmazza:
- a nevezési díjat,
- a szervezés költségeit,
- a csónakzászló,
- a hajómatrica,
- a TID póló és
- a jelvény árát is.

Ezen felül az TID szervező országoknak szakaszdíjakat kell fizetnünk a táborhelyekért és a vacsorákért.
Bulgária: 45 euro/fő

A túrára kitöltött, aláírt Jelentkezési lappal lehet jelentkezni, amit emailben tudtok kérni tőlünk a ratkaifeher@gmail.com címen.

A Jelentkezési lap csak a befizetett nevezési díjjal együtt érvényes, amit az egyesület számlaszámára kell utalni.